DaRyUs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DaRyUs

Bun Venit Pe ExTrEmT2 PrivaT
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CeReRe GM !!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DaRyUs
Presedinte



Mesaje : 14
Data de inscriere : 18/04/2010

CeReRe GM !!! Empty
MesajSubiect: CeReRe GM !!!   CeReRe GM !!! Icon_minitimeSam Mai 08, 2010 12:58 am

Pentru a primi GM trebuie sa aveti cel putin 1 luna experienta in joc ! Si sa stiti comenzi de GM in + va trebui sa platiti suma de 3 euro pe telefon ! Astept sa fiu contactat la id de Y!M : cs_darius_cs Va Multumim ca ati ales ExTrEmT2 PrIvAt !!!
Sus In jos
https://kidu.forumgratuit.ro
mariansi2009
Taran
Taran



Mesaje : 2
Data de inscriere : 14/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Buzau

CeReRe GM !!! Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe GM !!!   CeReRe GM !!! Icon_minitimeMar Dec 14, 2010 5:49 pm

Salut as vrea sa fiu GM pe acest server Mt2 am mai fost GM pe un servar cu hamachi al unui prieten am 3 luni de experienta am comenzile in PC am tot ce trebuie eu stai la PC cel putin 12h,13h,14h chiar si o zi intreaga stiu sa fak DT stiu sa fak eventuri am citit toate mesajele adic regulile unui GM!! si sunt de acord sa platesc 3euro pT servar GM nu da iteme GM da maxim lvl 50 nu e urgenta GM nu injura playeri etc..BFT WinkWink
Sus In jos
aalexdragos
Taran
Taran



Mesaje : 5
Data de inscriere : 04/05/2011

CeReRe GM !!! Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe GM !!!   CeReRe GM !!! Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 10:44 pm

Asa zisu GM Darius, dc numi zici si mie cum ma inregistrez pe jok ?????? FARA SUPARARE GM
Sus In jos
aalexdragos
Taran
Taran



Mesaje : 5
Data de inscriere : 04/05/2011

CeReRe GM !!! Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe GM !!!   CeReRe GM !!! Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 10:45 pm

Apropo am fost GM pa 3 private server si pa unu GA.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





CeReRe GM !!! Empty
MesajSubiect: Re: CeReRe GM !!!   CeReRe GM !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
CeReRe GM !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENT !!!
» Poate Cerere GM !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DaRyUs :: _______________Metin ;) :: Cerere GM-
Mergi direct la: